Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szoktátok nézni az Eurovíziós...

Szoktátok nézni az Eurovíziós Dalfesztivált? Idén követtétek? Ha igen, kik voltak a kedvencek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem ezt a műsort, és most eszembe jutott, hogy jó lenne egy ilyen kérdést kiírni, habár nem tegnap volt a verseny...:D

Kik az idei kedvenceitek, már ha figyelemmel követtétek a műsor alakulását?:)

16/L


2013. aug. 25. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én nem olyan régóta nézem, kb. 2 éve, az ideiekből a nyertes Emmelie de Forest, a német, a svájci (nem tudom, miért nem lehetett őket továbbjuttatni a döntőbe), a litván, angol és a norvég tetszett legjobban, de a magyar se volt borzasztó, hiába ócsárolták összevissza. Persze, hogy most 10. lett, így már nagyon is jó nekik...

A tavalyi mezőny összességében jobban tetszett, kíváncsi vagyok a jövő éviekre is.

:)

2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod.:) Szerintem az idei mezőny jobb volt, legalábbis nekem jobban tetszett.:D
2013. aug. 26. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nézem, szintem az idei mezőny kiemelkedően jó volt. Sorrendem:


1. Görögország

2. Litvánia

3. Horvátország

4. Albánia

5. Ukrajna

6. Montenegro

7. Izland

8. Svájc

9. Románia

10. Dánia


És idén nem csak a dalok voltak jók, hanem a csajok is xD.

2013. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:D Gondolom fiú vagy, az utolsó megjegyzésed alapján.:DD Egyébként meglepett, hogy Romániát besoroltad az első tíz közé.:)
2013. szept. 6. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fiu vagyok :). Románia dala jó volt, bár a hang nem tetszett. Ha normálisan énekelt volna végig, akkor nagyon jó helyen lenne nálam. Ami még tetszett az Macedónia, de csak Lozano része, Esma teljesen elrontotta a dalt.
2013. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Macedónia nekem is nagy kedvencem lenne, ha Esma nem lett volna ott (mondjuk így is az.:D).
2013. szept. 7. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam nézni, szerintem az idei egy nagyon erős mezőny volt :)

Az én kedvencem San Marino volt, főként a dal egyedisége miatt, az olasz nyelv jó hangzása miatt, na meg azért, mert a szövegét mintha nekem írták volna. Nagyon sajnálom, hogy nem jutott be a döntőbe, csak kis híja volt (11. lett az elődöntőben). Nagyon megörültem, amikor pár héttel később láttam valahol a hírt, hogy jövőre is ugyanez az énekesnő (Valentina Monetta) indul san marinoi színekben (érdekesség, hogy ez már sorozatban a 3. alkalom hogy indul a versenyen, és eddig minden triplázó versenyző (összesen három ilyen volt) első lett egyszer).

Továbbá nagyon tetszett még Izland, Norvégia, Svájc és Litvánia is :)

A Magyarországot képviselő ByeAlex-ről pedig csak annyit, hogy - sokakkal ellentétben - nekem nagyom szimpatikus a dal, szerintem jó döntés volt egy ilyen kedves, egyszerű dalt küldenünk - pláne magyar nyelven.


F/16

2013. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nahát, teljesen meglep, hogy akadnak még olyan fiúk, akik nézik ezt a műsort.:)

Köszönöm neked is választ!:D

2013. szept. 9. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézem a műsort minden évben töretlenül.

A Svájciakat imádtam, csakúgy, mint Oroszországot, Moldovát, Hollandiát, Észtországot, Dániát, Izlandot (*-*). Azt hiszem, hogy csak ennyit. Mindegyik jó volt, de nem annyira, mint ezek. :D

2013. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!