Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor érti már meg a sok...

Mikor érti már meg a sok tudatlan, hogy Mr. Busta az első számú rapper Magyarországon?

Figyelt kérdés
A sok Dopeman meg mittudomén mi fan, még mindig azt mondja hogy Bustát nem hallgatja senki, sz-r zenét csinál stb, de csak ha a számokat ézzük is, magasan odaveri az összes Magyarroszági "rappert".
2013. aug. 21. 10:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És lehet most itt jönni hogy így sz-r úgy sz-r, de mutassatok már még egy olyan Magyar rappert aki ilyen számokat produkál mint a Miszter?!!
2013. aug. 21. 10:12
 2/14 sándorjános ***** válasza:
57%
Ennyi erővel Fluór Tomi és Majka a két legjobb rapper Magyarországon, mert az ő videóik a legnézettebbek kazánkban és külföldön egyaránt, holott ott vannak a béka segge alatt.
2013. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én egy taj paraszt fasztank tartom. Egyébként meg miért teszel fel ilyen értelmetlen kérdést.

Itt egy válasz: 2354.04.06-án.

2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mikor értik már meg az ilyen korlátolt emberek, hogy senkit nem érdekel a véleményük, és attól, hogy ő így gondolja, másnak még lehet más a nézete?
2013. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Talán majd akkor ha mindegyik zenéjébe sikerül annyi érzelmet és mondanivalót rakni mint mondjuk az Édesanyám meg a Soha című dalába. Mert hiába van jó ritmusos zenéje amit néha én is szívesen hallgatok ha közbe a zenéi 90%-a arról szól hogy ő mekkora pitbull meg hogy mindenkit szétkúr és ő a legnagyobb fas*agyerek a Földön. Meg ahogy a Rapszakma számaiban ész nélkül oltogatja szinte az összes aktív magyar rappert úgy nem csoda hogy sokan megutálják.
2013. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dandi98 ***** válasza:
100%
Mr Busta egy álszent szerencsétlen. Kiosztja az emberiség legalját, holott maga is közéjül tartozik. Ugyanúgy öltözik mint a többi "divatb*zi", és attól hogy orrba szájba káromkodja magát még nem lesz nagy valaki, pláne nem rapper. Ez csak az én véleményem, szóljatok le ha jobban esik. Lehet, hogy én sem vagyok jobb. Ettől még tény marad.
2013. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már Kamikaze óta hallgatom, és van pár tényleg nagyon jó zenéje, de ez a nézete, hogy aki nem szereti egyszerűen szopja ki meg kapja be a fas... szóval ez nagyon nem jó... Meg nézegetem facebook -on is hát amiket a Busta fanok leművelnek az valahol a 6 éves gyerek szintjén van... Sok keménykedő agyhalott fotelgengszter... Na meg ugye adja a nagy gengsztert mint pl. a Szétkaplak c számában "Ha elém állsz szétkaplak" aztán Paja G elé nem mert egyedül állni, csak Escobar meg az eggyik Ak -s gyerekkel, és még a videó is fent van a neten erről, szóval elég hiteltelen szerintem. Bár én ettől még hallgatom, de azt kijelenteni, hogy az első számú rapper, az elég gáz. Szerintem pl. Kicsi Tyson sokkal jobb nála igaz nem olyan ismert, híres és nem akkora divat, de sokkal jobb számokat csinál Busta -nál, de még lehetne mondani pár embert...
2013. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó de vannak egész sz@r számai


Pl.: a Menj tovább c. zenéjébe a refrén meg amit Essemm mond az tökéletes de amit Busta mond h vegyék meg minden lemezét és a többi elég nagy beképzeltség.

De az AK26 Mr.Bustánál is jobb

2013. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

-The Steve

-Sub bass Monster.

Inkább ők. Sorry.

2013. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Előző vagyok, ez lemaradt: Barbár fivérek.

Na ők még tudnak valamit.

2013. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!