Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen zenéket szerettek?

Ti milyen zenéket szerettek?

Figyelt kérdés
Bárkitől szívesen várok választ. Lehet olyat írni a mit szeretsz, és olyat is mait nem. Én kíváncsi vagyok! :)

2013. aug. 21. 09:30
 1/8 sándorjános ***** válasza:
90%

Szeretem a rockot annak legtöbb altípusaival, hip-hoppot, trp-hoppot, bluest, disco-t, punkot, funky-t, metált, különféle folkrlór zenéket (kiváltkép a magyart, cigányt, ír kocsmazenét, indián, távolkeleti japán, kínai népzenét, középkori német, angol, reneszánsz zenéket, akusztikus gitáros spanyol, mexikói zenék.) dzsesszt, soult, alternatívot, electroswinget, dubsteppet, különféle progresszív és avantgárd zenéket.


Nem szeretem a poppot, a pátosszerű "komoly" zenéket, mesefilmzenéket, a ratyi rappeket, amik alatt csak tüc tüc megy és valami marhaságot hablatyol a repper közhelyes témákról. Azon túl nem szeretem a "csináljunk divatot a hipszterségból" zenéket, amik 2 akkordból építkeznek mind lassú, középlassúak és mindben magasan énekel a bájos hangú nő/férfi. Nem szeretem még a hard technot, technot, partyzenéket, house-t.

2013. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit imádok:

VisualKei(J-rock),J-pop, Rock, Metál (bármelyik irányzat, de főleg a szimfonikusat imádom:D),Hardstyle, Hardcore Industrial, Aggrotech, Instrumentális filmzenék, Régi (1990-2001-es) popzenék


Amit elhallgatok:

K-Pop, Techno, Dubstep, Mulatós


Amit nem szeretek:

Rap, Reggae, Pop


U.I.: Ha nem tetszik, attól még nem kell lepontozni, mert én is a kérdésre válaszoltam!

2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2. válaszoló: Miért pontoználak le?

2013. aug. 21. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
nos,nálam a zenei ízlés "furcsán" alakult,mivel többségében rockot(néhanapján egy kis metált is) hallgatok,és akusztikust,meg folkot.Igazából nagyon szeretem vegyíteni a végleteket.De a legfontosabb,az az,hogy szeressem a dalok szövegét,legyen értelme.
2013. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sum 41, Green Day, Zebrahead, Skillet, Three days grace.

Ajánlom ezt a számot neked: https://www.youtube.com/watch?v=By7ctqcWxyM -imádom

2013. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi (ismét) a válaszokat!


4. válaszoló: Asszem megszeretted velem a Sum 41-et! :)


Amúgy én is elég furán vagyok összerakva. :D Szeretem az AC/DC-t, Az Oasis-t, Kelly Clarkson-t, Bruno Mars-ot, Taylor Swift-et, a One Direction-t és mostmár a Sum 41-et is. (Ja, és az ízlésemhez nem kérnék negatív/lesajnáló/durva kritikát. Az építő kritikát és a tippeket elfogadom, de nem szeretem, ha az ízlésem miatt kritizálnak.)


Még várok válaszokat! :)

2013. aug. 21. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem rád értettem a lepontozást, hanem többnyire a többi válaszolóra (jelenleg nem az itteniekre), mert sajnos volt már ehhez hasonló kérdés, ahol lepontoztak, azért, mert nem tetszett nekik amit hallgatok.:/

2013. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megértem. Engem is pontoztak már le így. De hogy ne búslakodj(atok) mindenkit felpontoztam! :)
2013. aug. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!