Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani nekem zenéket?

Fannipani kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem zenéket?

Figyelt kérdés
Imádom a Fall Out Boy-t. Tőlük az Alone together-t, a Thank for the memories-t, az I don't care-t, a Just one yesterday-t, a My songs know what you did in the dark-ot, a Sugar we're going down-ot, a The mighty fall-t, a The phoenix-et, a Young volcanoes-t, és a This ain't a scene, It's an arms race-et. Más Fall Out Boy zenék is szóba jöhetnek, mivel csak azokat ismerem, amiket az előbb felírtam. Előre is köszi!!!

2013. aug. 18. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem hallgatod meg a többi FOB számot??!

Amúgy akkor ott van a 30s to Mars, Linkin Park, Green Day, Papa Roach, Three Days Grace, Bullet For My Valentine....

2013. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Meg is nézem azokat amiket ajánlottál. A 30 seconds to mars-ot ismerem és az tényleg jó!
2013. aug. 19. 07:49
 3/3 anonim válasza:
Imgine Dragons, Skillet
2014. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!