Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lesz Ross Lynch koncert?...

Mikor lesz Ross Lynch koncert? És hol?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 17:24
 1/7 anonim válasza:

R5 koncert lesz legközelebb Torontóban aug. huszonötödikén

[link] ezen az oldalon többet megtudhatsz :)

2013. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is találtam R5 koncertet november 16-án de 94 dolcsi körül van a jegy
2013. aug. 23. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A nővérem azt mondta nekem hogy elég messze lakik Ross és még nem olyan híres, hogy megérje neki elutazni ide koncertezni, mert hogy nem tudnak felajánlani neki annyi pénz amennyiért megérné neki...de én azért reménykedek hogy majd valamikor eljut ide Magyarországra és láthatom majd őt <3 *-*
2013. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
2015-ben jönnek Magyarországra
2013. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. voltam


KOMOLYAN IDE JÖN MAJD??????? *-*

2013. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fannii Lynch válasza:
Írtunk egy e-mailt a manager-nek (Andre-nek), hogy mikor jönnek Magyarországra, de azt válaszolta, hogy a zsúfolt időbeosztás miatt, jelenleg nincs idejük bármi ilyesmit is szervezni.
2014. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GingerRocky|Bri|R5er válasza:
Andrenak (a menedzserük) tweeteltem egy képet Magyarországról és a környező országokról és odaírtam hogy 'ezek az országok is léteznek. #R5otKözépEurópába (persze angolul) És erre azt válaszolta hogy tudja és most több idejük lesz. :) És az már biztos hogy lesz Világturnéjuk 2015ben :)
2014. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!