Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Efféle külföldi látogatás?...

Efféle külföldi látogatás? Avagy tanuja voltam egy kisebb kpop felhajtásnak.

Figyelt kérdés

Már írtam egyszer erről, de nagyon kuszán sikerült, mert fáradt voltam. Így neki esek mégegyszer.


2 éve voltunk Braziliában a barátommal és amikor megérkeztünk volt egy kis felhajtás a reptéren mert valami Ázsiai fiú csapat érkezett (szerintem azok voltak, bár lövésem sincs az ázsiai zenészekhez) és voltak rajongók is ott, és akik nem azok voltak, azokat külön kiengedték, hogy mehessenek dolgukra. Nos engem elkezdett egy őr féle lökdösni, hogy álljak félre, és maradjak ott, és nem értettem miért. (aztán leesett. félre érthető volt a fényképezőgép a kezemben. ) Aztán a barátom mondta neki nászúton vagyunk, és bevedte az őr így minket is kiengedtek a többi utassal együtt. Aztán próbáltunk taxit fogni, közbe néztük milyen jó kis járgányba szállnak be azok a fiúk akiket fotóztak ott. És sajnáltam őket, mert látszott rajtuk, hogy eléggé készen vannak.

Valakinek efféle története ? : )

(Remélem ez a leírás már nem volt annyira kusza:S )


2013. aug. 17. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!