Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan rappeljek ha van...

Hogyan rappeljek ha van ütemérzékem?

Figyelt kérdés
Van ütemérzékem, és szinte bármit eltudok rappelni eszméletlen jó ütemben, de nem tudom hogyan rappeljek, mert ha csak monotonul "végigmondom" a szöveget, akkor jó a hangom, jó az ütem, de nem megy át amit ki akarok fejezni, ha viszont "elváltoztatom" a hangom egy résznél, akkor nem élvezhető a "hangom". Nekem ének hangom van, de írtam egy rapzenét, de nem vagyok rapper, ütemérzékem van, és nagyon jól időzítek, mégsem a legjobb a hangom, essem, vagy hasonló rapperek tudnak rappelés közben is "játszani" a hangjukkal, nem tudom, hogy csináljam, hogy a megírt szövegemben jól hangzon pár rész, ahol negatív érzelmeket fejtek ki, és negatív rész, de valahol pörgősebb és tüzesebb a rapszámom, azokat a részeket erősen szoktam előadni, és élvezhető nagyon a hangom, de a negatívabb részeket, ahol kicsit játszani kellene a hangommal nem tudom hogy "fejezzem ki" hogy az is jó legyen. Énekelni tudok, de a rap más. Valami hiányzik, de nem tudom mi. Meglehet tanulni valahogy, valahonnan ?

2013. aug. 14. 15:56
 1/1 Lord Keri ***** válasza:

Hallgass meg egy-két bone thugs-n-harmony számot, ők aztán tudnak úgy rappelni is, hogy közben énekelnek, de mégsem nyálas a végeredmény. Sok esetben még gangster rap-et is így nyomtak! :)


Bone Thugs-N-Harmony - First of the Month

http://www.youtube.com/watch?v=bpBP9dALcWw


Bone Thugs-N-Harmony ft Eazy-E - Foe Tha Love Of $

http://www.youtube.com/watch?v=63kRUCWstCo


Hátha tudsz belőle ötletet meríteni!

2013. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!