Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz kijutni Tomorrowland-re?

Nehéz kijutni Tomorrowland-re?

Figyelt kérdés
Mennyi anyagilag minden 2személyre és mennyi az esélye hogy belépött szerezni

2013. aug. 13. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A tavalyi Tomorrowland árakat nézegettem utóljára, akkor úgy számoltam, hogy kevés piával, sátorhellyel, utazással együtt 500-560k ft-ból elvan ott az ember. Idén nem tudom mennyit változtak az árak.

Két emberre így 1 millió körül van. (volt)


Én a helyedben ahogy lehet a neten vennék jegyet, mert nagyon gyorsan elkapkodják őket. A helyszínen szerintem lehetetlen jegyet venni. Bár, én akkor se bánkódnék, Belgium szép, és viszonylag közel van Amsterdam. :)

2013. aug. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy kell jegyett venni ?? úgytudom mikor árusítják ökett akor 2óra alatt elfogy mind a 180 000 jegy
2013. aug. 13. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom pontosan. Gondolom netes rendelés van, előre fizetsz mondjuk PayPal, ők pedig kipostázzák neked a jegyet, és az esetleg mellé rendelt cuccokat.

A 185k jegyből 85któl már elbúcsúzhatsz, mert a belga állampolgároknak joguk van azokat hamarabb megvenni.

Ha ügyes vagy mákod lehet, és benne lehetsz a 2 órában.

Csak tudd előre, mit, és hogyan, hogy ne akkor találgass.

2013. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani minden évben Február 16-kán 17:00-kor az egész világon 2órájuk van az embereknek jegyett venni :O ??
2013. aug. 13. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyasmi. 2 óra szerintem édeskevés ahhoz hogy elfogyjon ennyi jegy, de kitudja.


A belga állampolgárok meg ugye előbb, kedvezményesen vehetnek jegyet.

2013. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Am ti hol nézegettétek a jegy árakat??? ez az egész attol függ mennyire akarsz fancolni. de ha party busszal mész akkor 500 euro és jegy utazás oda-vissza sátorhely benne van, persze ehhez még a kaja pia de akkor se 500ezer. abból amerikába kimegyek egy hétre és élem világom. Ha repülövel mész 750eurotol indul az ár és felmegy 1400euroig ez is attol függ h első osztályban utazol-e.
2013. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!