Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó a minimal zenében?

Mi a jó a minimal zenében?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem kell túl sok mindenre odafigyelni benne, meg hamar kész is van.
2013. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem én a zenét a dallama miatt szeretem, esetleg a szövege miatt, vagy a különleges hangszerek miatt...

Múltkor összefutottam 2 csajjal, akik esküdöztek, hogy az húdejó és amikor feljött, hogy én milyen téren érdeklődöm (főleg rock, metal, folk, ambient, jazz, downtempo és ezek keveréke), akkor nagy fujjozást kaptam válaszul. Amikor hazaértem, kíváncsiságból meghallgattam 8-10 számot ebből a műfajból, hátha valami mégis bejön, de ott lyukadtam ki, hogy nem tudtam, zenét hallgatok-e és nem zajt...

2013. aug. 11. 00:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez most a menő, felkapott. Akikkel találkoztál, gondolom pár hónap múlva már leszólják azt, aki ezt hallgatja, csak addig jó, amíg éppen "menő".
2013. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zoli17 válasza:
a hozzá adott anyag
2013. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek az eféle "zenék". De lehet, hogy velem van a baj.


Amúgy az első válaszoló válasza tetszett. "Nem kell sok mindenre odafigyelni." :D


Ki tudja, pár év múlva majd a szomszéd porszívózása is zeneszámba megy... :P

2013. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel azért mert talán némi összefüggés lehet bizonyos agyi tevékenységekkel a zenehallgatás. Míg egy komolyzenében legalább 16 különféle hangszer van és azok sem egyedül a több szólam miatt, ebből könnyen kikövetkezthethető hogy ennyi hangra nehezebb odafigyelni és koncentrálni mint a fos tucc tuccra.
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régen én sem értettem, végül megszerettem. Egyébként meg az a zene nem tetszik az embernek, amivel valamilyen okból kifolyólag nem tud azonosulni, vagy nem érti. Próbáld meg ezt; és ez elég komplex is; Stephan Bodzin - Sonnenwind.
2013. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!