Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek? Hogy tanuljak meg...

Mit tegyek? Hogy tanuljak meg táncolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok. Egy hét úlva lesz a tesóm lagzilya. Mindjárt itt van, de egy gondom van, hogy NEM TUDOK TáNCOLNI! Ha valaki felkér mit mondok, hogy nem tudok? Nem tudjátok, hogy hogyan tanuljak meg táncolni sürgősen? Kérlek segítetek! Légyszi! Kérnek tőletek még egy tanácsot, a nővérem engem kért fel, hogy én legyek a koszorúslány no de 14 évesen? Ez 8 éveseknek való. Nemtudom elválaljam? De most, hogy fog kinézni, hogy én 14 évesen fekete ruhában fogom a hosszú ruháját? Szerintem ez ciki! Szerintetek?

2013. aug. 10. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Édesapádat vagy fiú testvéredet kérjed meg, hogy tanítson táncolni. Jobb lenne egy tánciskola, de arra már nincs időd.
2013. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit hogy tanítson meg tégedet táncolni.A tánciskola lenne a legjobb,de az egy hét az kevés..
2013. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a koszorú lány felkérést pedig fogadd el mert ez nem ciki 14 évesen sőt 30 évesen se lenne az én valamelyik nap voltam lagziba és a koszorús lányok 20 25 évesek voltak és én is szívesen lennék koszorús lány 17/L
2013. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!