Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Dr. Lie kérdése:

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Tudom, sokak szerint hülyeség a random dancing, de ez a saját klippem és érdekel, hogy mit gondoltok róla.

http://www.youtube.com/watch?v=_VCEdFHAJV8&feature=c4-overvi..



2013. aug. 9. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kis videó, nekem tetszik!:) Am, remélem, nem hoztad a frászt az emberekre!:)
2013. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*tudod, hogy ott táncolsz, néha túl közel, meg a kisegyerek tudta, hogy át akarsz ugrani fölötte?:) Am tényleg tetszik!:)
2013. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Tényleg, folyton kapom a negativ visszajelzéseket, már youtuben van 2 dislikem is, azt hittem, senkinek sem jön be. A gyerek nem tudott semmiről, azt se tudtam, hogy hivják:))
2013. aug. 9. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
*Most nézem, "kisegyereket" írtam:SXD Az kisgyerek akart lenni:)
2013. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
és mobilról miért nem lehet megnézni ezt az okorseget nem értem miért nem mindegy neked hogy milyen eszkozrol nézik meg ha valaki éppen utazik az ugyse fog rohanni hogy számítógépen nézze meg
2013. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Zene" és tánc stílus nekem nem tetszik.
2013. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De szubjektív véleménytől eltekintve, a táncos bejátszások nem követik a ritmust.
2013. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!