Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani jó melodic...

Tudtok mondani jó melodic death metal bandákat vagy számokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

The Unguided, Sonic Syndicate, Disarmonia Mundi, The Stranded, Soilwork, Rise to fall, Amaranthe (ez elég kevert stílus, de van benne 1 adag melodic metal), In Flames, Pain, MyGrain, Killswitch Engage, All that remains, My Dear Addiction, The Neologist, Diecast


Én leginkább ezeket hallgatom, de biztos eszembe jutna még több is bár sztem elég ennyi is egyszerre :D

2013. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. aug. 5. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Még egy pár ami eszembe jutott:

I Legion, Cipher System, A Day To Remember, It Dies Today, A Silent Escape, Scar Symmetry, Blood Stain Child

2013. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 14. 14:12
 5/6 anonim válasza:
Meg a Faithful darkness-t nezd meg, szerintem az egyik legjobb a mufajban, csak nem ismert. Ja es mellesleg a Children of bodom-ot nem hagyhatod ki. Nem kifejezetten melodeath, nem lehet nagyon hova sorolni, de oda is szoktak mondani. Aztan meg ott van a Kalmah, Norther meg ilyenek :)
2013. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arch enemy
2015. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!