Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lesz valakinek olyan...

Hogy lesz valakinek olyan hanjga, mint Sebastian Bachnak (Skid Row), Axl Rosenak (Guns n Roses) vagy Steven Tylernek (Aerosmith)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 17:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
csak "szomorú", hogy az akkori időkben ennyi tehetség volt, most viszont már nem igazán lehet felmutatni 3 (vagy 4) ilyen aranytorkú rockistent...képzeld el, mennyi feszkótól tudnák felszabadítani a zenéjükkel a fiatalságot, mennyi élményt adtak volna, ha mi rajtuk nőhetnénk/nőhettünk volna fel!
2013. aug. 18. 19:24
 22/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen igen, ez így van ahogy írod egyet értek eled sokkal szívesebben éltem volna azokban az időkben, már egy jó ideje ez a meggyőződésem. Sajnos, manapság már nagyon 'elkorcsosult' a zene fogalma. A zenei piacon alig találni néhány olyan fiatal művészt akik tényleg érdemre méltóak. Egyébként szerintem a célközönség egy jó részének biztos lenne igénye arra amit mi zenének nevezünk, de azt tapasztalom, hogy ezen a téren is nagyon megy a nép butítása...
2013. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Így is rajtuk növünk fel, igaz sajnos csak így interneten meg felvételeken keresztül. Én is nagyon szívesen megnéztem volna mondjuk egy gnr koncertet úgy a 80-as 90-es évek fordulóján, dehát így jártunk. Szomorú, se ez van. Örüljünk, hogy ők alkottak valami olyat, aminek tényleg nagy értéke van, és hogy felnézhetünk rájuk.

Azonban figyelnünk kell az új tehetségeket is, annak ellenére, hogy a média nem őket sztárolja. :)

2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, én is akartam írni, csak kifelejtettem, hogy annak kell örülnünk, hogy élvezhetjük legalább a munkásságuk 'gyümölcsét' :D. És természetesen ahogy az előző válaszoló is írta, figyelni az újakat hátha..:)
2013. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Óóh úgy látom már kifejtettétek az én mondandómat is. De jó érzés látni ,hogy a sok begyepesedett divatmániákus médiazombi közt találni még ilyen embereket , komolyan megtiszteltetés ilyeneket olvasni:D És az is ,hogy a mai fiatalság közt is akad olyan akinek ha azt mondom Axl Rose , James Hetfield vagy hasonló zsenik akkor nem csak a szájukat tátják (mint drága barátosnéim is például). Sajnos ezen együttesek többsége már nem a régi , az újak közül meg jó ha 2-3 bandához fűzök egy kevéske reményt. De sajnos ez van , az aranyévek elmúltak , de legalább vannak róla emlékeink.
2013. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Steven Tylert követem nyomon a felsoroltak közül erősen, hát biztos, hogy az a hang pótolhatatlan, még most az idősebb "verzió" is :) Biztos hogy a veleszületett tehetség mellett sok gyakorlás és énektechnika elsajátítása van a dologban.
2015. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jaa, előző vagyok, annyit elfelejtettem írni, hogy az ilyen rockzenék "HALLhatatlansága" dologban az is szerepet játszik, hogy a világ változott. Egy bizonyos sémának akar megfelelni minden média, amit a legtöbben figyelnek. Most kis példát mondok: Class Fm. Ugyanaz a 13 zene egész nap, más sorrendben. Egy előadótól 1 zene, amelyik a legsikeresebb, mert azt hallgatják legtöbben.

Ugyanez nagyban. Mint a 60-as évek táncdalfesztiváljai, egyhangú volt, effelé megyünk vissza.

2015. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!