Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg jól...

Hogyan tanuljak meg jól énekelni ha nincs jó hangom? Hangjavító programot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Már régóta úgy vagyok, hogy headseten keresztül éneklek és most hallottam milyen a hangom mikor kedvet kaptam hogy énekeljek és borzalmas. Nagyon szeretnék bandák dalait énekleni szóval ha nincs hangom teljesen ki van zárva?

2013. aug. 1. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, ha szar a hangod, ne eröltesd. ilyen-olyan programokkal fel lehet húzni, de az olyan, mint ha egy csúnya lány fotózza magát, aztán photoshoppal megpróbálja kijavítani. Ha komolyan akarsz vele foglalkozni, egy jó tanár segíthet, de otthon nem nagyon fogsz fejlődni
2013. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 10inchhero ***** válasza:
ugyanmár.. csak nézz a mai "énekesekre", melyiknek van hangja? Egyiknek se... Az AutoTune csodákra képes ;)
2013. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!