Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol birom ennek a számnak a...

Hol birom ennek a számnak a zongora kottáját megszerezni?

2013. júl. 27. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hollywood hírűgynökség... :D Am fogalmam nincs róla, ez egy mai szám remixe, lehet csak a készítőktől.
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
passz, sztem nincs is fenn sehol, de ha nagyon kell, akkor kottázd le. mi is az egyik haverommal ha kell valami szám, akkor azt egyből le szoktuk írni, és ez azért is jó, mert így esetleg tudsz még hozzá írni pár dolgot, amitől jobban hangzik. de ennek a számnak a zongorája nem olyan rettentő bonyolult. gisz moll, ha jól hallom. és a zongora nagy rész abból áll, hogy egy moll alapot játszik különböző módokon felbontva. a refrénben már van vmi más is, ott néha átmegy dúrba. na én ehhez érdemben ennyit tudok hozzáfűzni, remélem egy kis segítséget azért tudtem nyújtani :)
2013. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na igen... nos 5 év ellenére (4 tanárral) fingom nincs h mien hangot hallok de olvastam h mások meg CSAK így tudnak vmit megtanulni
2013. júl. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!