Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a zene címe, és...

Mi lehet a zene címe, és előadója? HELP!

Figyelt kérdés
Segítsetek, Rábaköz rádiót hallgatok a munkahelyen mindennap, és ma azon veszekedtünk a társammal, hogy mi lehet a zene címe, fogadtunk is, hogy ki szerzi meg előbb, nem nagyon lehet érteni mit mond, de ilyen átlagos Pop, vagy Retro a stílusa, tehát ilyen sima átlagos az előadó,, nem Rock vagy vmi durva, annyit tudtam belőle érteni, hogy "It's all night, vagy al right" nem nagyon tudom, próbálkoztam google, de semmi, kijött egy csomó de egy se az, férfi lehet, mondom, egy gyors éneklés, és a refrén "It's all night, vagy its on night, vagy its al right" vagy vmi hasonló, férfi, pop zene lehet, köszi. :D

2013. júl. 23. 16:55
 1/4 anonim válasza:
ha egy számra gondolunk akkor Cee-Loo Green It's all right
2013. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de sajnos nem ez az. :)
2013. júl. 23. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a maroon5 -one more night-ra gondolsz?
2013. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez se, tuti nem vevo-s zene lehet, ilyen igazi rádió zene, régi szerintem, 2000es évek, de lehet még alatta kicsivel. :D
2013. júl. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!