Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen új zenék vannak?

Milyen új zenék vannak?

Figyelt kérdés
légyszi írjatok olyan zenéket amik 2013-ben jelentek meg bármilyen johet!:)

2013. júl. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

írd be a youtubra:

legjobb diszkó zenék 2013

2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Selena Gomez: Slow Down, Come And Get It

Jason Darulo: The Other Side

Pitbull: Feel This Moment

Hát nekem kb ennyi van, ami tetszik 2013-ból...

2013. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 20. 20:47
 4/7 juhasz94 ***** válasza:
100%
Paramore új albuma (Paramore) ezen van pl now, still into you amihez már videoklipp is van, 30 seconds to mars új albuma (love lust faith + dreams) az up in the air talán a legismertebb róla, Emmelie de Forest Only Teardrops albuma (eurovízíó nyertes a címadó dal). Egyelőre ez jutott eszembe amit hallgatok, ha lesz még írok.
2013. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Még elfelejtettem én is írni Emmele de Forest Only Teardrops dalát, az tényleg jó.


Egyébként meg Selena Gomeznek most jelent meg a Stars Dance című albuma, és ott rengeteg új szám van (többek között a Slow Down és a Come and Get It), és onnan még ajánlanám a Love Will Remember-t, és a Sad Serenade-t, ezek kevésbé ismertek, de nekem tetszenek.

2013. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom mindenkinek!:)
2013. júl. 22. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Még mindig a második vagyok, csak most jutott az eszembe, hogy ezek már 2013-as (szerintem) jó számok.

Rita Ora - Radioactive

Icona Pop - I love It

Ke$ha - Die Young

És bocsánat a sok válaszért!:-)

2013. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!