Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a számnak a címe?

Frank1997ize kérdése:

Mi annak a számnak a címe?

Figyelt kérdés
Van egy szám amit a boglári kollégiumba pótszilvereztünk és hallagattunk egy számot és később most nyáron megint hallaottam és már érdekelne hogy melyik ez a szám mindeki tapsikol rá ha meghallja mert annyira jó.Szóval valami pop-rock vagy valami gitáros pop zene lehet mert volt benne nagyon sok gitár hang és most nyáron csak annyit hallottam belőle hogy,héjho aihéjho auhéjho aihéjho,sokat mondták ezt abban a zenében szerintem 2012ben jelenhetett meg tényleg nem tudom mi a címe jó lenne ha valaki segítene.küldjetek linkeket én meg majd megmondom hogy ez az vagy nem ez az.és valami 130-140 BPMmel mehetett.Ennyit tudok róla és hallottam benne olyat is néha hogy Kóólííc!

2013. júl. 18. 21:39
 1/10 A kérdező kommentje:
és a videó klippjébe voltak csajok is még erre emlékszem,meg lehet hogy megy a viván is de itt kint náciországba nincs viva
2013. júl. 18. 21:42
 2/10 A kérdező kommentje:
inkább olyat mondank benne hogy hejhej aihejhej auhejhej aihejhej komolyan segítsetek nagy szarba vagyok
2013. júl. 18. 21:48
 3/10 A kérdező kommentje:
inkább ordibálják
2013. júl. 21. 14:29
 4/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2CGF_Z3yZAo

a gitár nem stimmel de a "szöveg" igen.

2013. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem ez az
2013. júl. 23. 12:14
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem lágy zenét keresek hanem erős zenét amire lehet nagyon Dancelni mert a koleszba mi is így csináltuk és még egyszer mondom van bent gitár hang.Abba a zenébe amit én keresek
2013. júl. 23. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
az énekhangja sem stimmel? van egy csomó ermixe ennek a számnak, ami sokkal bulisabb
2013. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tuti hogy nem tőle van ez ezer százélék
2013. júl. 23. 22:57
 9/10 Kini :)) ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=o7MhpFF1vv0 A refrén alapján talán ez lehet :)
2013. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez sem az.Ajánlom hogy olvassátok el még húszszor a:hejjejj aijejjejj aijejjej aijejjej KÓLÍC én ezt hallottam abba a számba amit én keresek és így ordibálták benne.
2013. júl. 24. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!