Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ad nekem felvilágosítás...

Valaki ad nekem felvilágosítást ebben a témában? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval, olvasgattam itt a gyk-n sok mindent, és igazából megkeveredtem, hogy mi igaz, mi nem, hogy mi hogy van.. (előre leszögezem, hogy nem szeretném, ha akármelyik válaszban is oltogatnátok) szóval már három éve hallgatok rapet, kezdtem a nyálasakkal, children, anonim mc, mes ast.. aztán jött fankadeli, nagyon sokáig hallgattam, sőt még a mai napig is előveszem, és most Tkyd-et, pkot, nks-t hallgatok :) és írták itt hogy ők nem rapperek, hanem mc-k meg ilyenek, és akkor én, hogy mivaaan? Lehet hogy nagyon buta kérdés, és lehet nagyon rosszul tudom, de a rapperek rappelnek és az mc-k a rapperek más néven? Vagy hogy? Tényleg normális válaszra lenne szükségem! Előre is köszönöm!

2013. júl. 16. 22:25
 1/2 Egy ork ***** válasza:
100%
Egy kalap. MC Gőz is rapper..
2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz. A rapperek mind MC-k csak nem mindegyik használja ezt az elő vagy utó tagot. Pl:MC Ren, MC Hammer, Anonim MC, ők mind rapperek de például Siska vagy WC is MC csak ők nem tették bele a nevükbe.
2013. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!