Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan érhetném el hogy a...

Hogyan érhetném el hogy a youtube-ra feltöltött zene videom híres legyen?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam már azon hogy jó lenne ha leadnák az esti hírekben meg a reggeli adásokban de ezt hogyan érjem el?

Vagy hogyan érjem el azt hogy a rádiokban játszák a zenémet?

Vagy a VIVA tv-n?


2013. júl. 15. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. a reklámozás segít jah, de a mellet az is kell hogy tehetséges legyél és jó legyen a zene. Tehát küldözgesd kiadóknak a zenéd, hátha valaki rákap.
2013. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az esti hírekben azokat a YouTube videókat adják le, amik MÁR híresek, és nem a videóról, hanem a felhajtásról szólnak ezek. Hét esetleg más YT videók alatt, bár akkor biztos spamnek jelölik, és talán utálni is fognak érte. facebookra nem akarod föltenni?
2013. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátaiddal is lájkoltasd, mert megvan annak a pszichológiája, hogy ha sokan láttak valamit, akkor más is megnézi szívesebben. De gondolom, edig már eljutottál.
2013. júl. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes válaszokat.

Igen én is úgy gondolom hogy csak a már híres videokat mutatják meg ott :(

2013. júl. 15. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát jobb ötletem nekem sincs.
2013. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!