Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség! Nem tudok táncolni!...

Segítség! Nem tudok táncolni! Mikor megpróbálom a barátnőm azt mondja szörnyű, amit csinálok! Meg nem használom ki a testem mozgását! Mit tegyek? (a tánciskolába menésen kívül! )

Figyelt kérdés
mikor megpróbálom a barátnőm azt mondja szörnyű, amit csinálok! Meg nem használom ki a testem mozgását!
2009. okt. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nézzél táncos videókat..klippeket, szal olyan táncot ahogy te is akarsz táncolni, és próbálj meg úgy mozogni, nézd hogy hogy csinálják..utánozd
2009. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom
2009. okt. 19. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt is hozzá kell szokni, mint annyi minden máshoz az életben. Ha már nem azon görcsölsz, te jó ég táncolok, hanem "folysz", eggyé válsz a zenével. Nehéz elképzelni olyan embert, akinek ne lenne érzéke hozzá, hiszen a ritmusok ott vannak bennünk, a dallamok is. Innen ered a zene és a ritmus is, belőlünk. Amilyen a szívdobogásunk, amikor különböző hatások érnek bennünket, amilyen hangulatba kerülünk tőlük, mind ott van már eleve bennünk, nem ismeretlen "érzések"... Engedni kell áttörni őket
2009. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
haveron youtube-s videókból úgy megtanulta a techtonikot h csak néztem mikor megláttam:O , ez a megoldás, sok gyakorlás , keress videókat
2009. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És pl. Discohoz milyen tánc illik?A menzabulira akarnék valahogy táncikálni
2009. okt. 19. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Menzabuli?->sose hallottam még ilyenről. Hát discoban ha csaj vagy akk csak rázni kell a fenekedXD Nézd a viván a Clud Rotation-t
2009. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A youtubeon érdemes rákeresni arra a táncra, ami érdekel.
2011. ápr. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!