Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi szám: "Rátalálj, nincsen...

Régi szám: "Rátalálj, nincsen remény"/"Rádtalál, nincs nyeremény" "Mert hiányzol, óó hiányzol" Mi a címe?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi nem rémlik valakinek? Olyan TNT/ Dobrády Ákosos stílusú:) Valami D.Á.-hoz hasonló előadó vagy maga D.Á. száma lehet szóval:) Beugrott még amúgy Krisz Rudi is ehhez, hát igen, akár még ő is lehet az előadó:) A '90-es évekből származik minden bizonnyal a szám, amit keresek :)


Ja és légyszi leginkább erre koncentráljatok: "Rátalálj, nincsen remény" ---szerintem így lesz, és valszeg kb rögtön utána jön, hogy "hiányzol", de lehet, hogy azt egy másik számból képzelem oda, de szerintem ide tartozik; aki rájött valamire, majd úgy is írja:)


Na, mi lehet?:) Köszönöm, ha megmondod, vagy próbáltál segíteni:) Kicsit amúgy emlékeztet a "Bolond aki sír egy lány után"-ra a dal:-)



2013. júl. 11. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Beugrott még a HipHop boys együttes neve; de nem garantált, hogy ezek közül lesz valamelyik előadó. Légyszi akinek beugrik a fenti rész, írjon!! Köszi:)
2013. júl. 12. 00:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki?:)
2013. júl. 12. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gondold végig, hogy biztos ez volt-e a szöveg.Utánanéztünk apuval de semmi. :)
2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hogy néztetek utána:) Amúgy köszi, hogy próbálkoztok:):) Mondtam, hogy nem biztos, hogy ezekből az előadókból az egyik:):) Majd még lesek AD-stúdiót is, lehet onnan is még:)
2013. júl. 13. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
hát...mi nem énekesek, együttesek szerint néztük :) Hanem beírtuk ezeket a mondatrészeket külön-külön és megnéztük milyen dalszövegeket ad ki.De persze egyszer kerestük D. Ákos dalai közt is.
2013. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!