Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton Soundon lenézik a...

Balaton Soundon lenézik a romákat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy estére vennék egy jegyet de nem tudom hogy hogy viselkednének velem mert cigány vagyok:S
2013. júl. 11. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a romákat nézik ki, hanem a kötekedő, hordában járó rablókat, és bántalmazókat, akik beléd kötnek és megvernek ha nincs cigid, vagy tüzed.


És sajnos ezek gyakran romák, erről nem mi tehetünk. Ha nem vagy ilyen, normálisan viselkedsz, nem úgy beszélsz, mintha épp a putriból jöttél volna, akkor nem fognak beléd kötni.

2013. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Nem vagyok ilyen. Amugy lehet hogy a saját fajtámból valók de utálom az ilyeneket.
2013. júl. 11. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ránézésre nem vagy az a tipikus putris kötekedő cigány, normálisan öltözöl és viselkedsz, nem ordít rólad 10 méterről hogy cigó vagy, akkor senki nem fog beléd kötni, az ilyenekkel nincs baja senkinek. elsősorban nem azért cigányoznak le valakit kapásból, mert barnább a bőre, hanem mert messziről csörög rajta a gagyi kínai fux és óbégatva kötekedi végig a tömeget.
2013. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam kamu Adidas melegítőkbe vagy Jamaicás cuccokba járni:D ja meg ez a ráfeszülös triko se az én műfajom:D haverok is azt mondják hogy kamucigányvagyok. aminek örülök is:D
2013. júl. 11. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
na hát akkor szerintem senkinek nem fog megfordulni a fejében hogy "nézmá egy cigó, verjük má meg". :)
2013. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!