Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan előadó akit utálsz...

Van olyan előadó akit utálsz valami módon/ valami miatt?

Figyelt kérdés
Kinézet,zene,felkapottság miatt, bármi miatt. Sok ember szidja Bieber-t is például. Nekem nincs olyan előadó akit rühellnék
2013. júl. 11. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

SP, Bieber, Fluor, MM, Majka, Curtis, BLR, Mr. Busta.

Van akinek a stílusa nem jön be, de a többséget azért utálom, mert idegesít, hogy azt nézik meg több millióan, hogy a "ezek a lányok egyre vékonyabbak", miközben ott van egy tucat jobb rapper, énekes akik értelmes, igaz dologról rappelnek, de ők örülnek ha fél millión meghallgatják/megértik a számaikat.

2013. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) természetesen neutrálisan állok hozzá minden válaszhoz, és mindenki zöld kezet kap. lehet azért nem utálom egyiket se mert mindegyik zenei műfajból vannak kedvenc zenéim és nem csak 1 műfajra, vagy 1-2 előadóra vagyok "tapadva"
2013. júl. 11. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan akit utálnék, aki nem tetszik azt nem hallgatom. Kereskedelmi médiát pedig nem nagyon nézek, hallgatok, ahol tolják az ember képébe a celebeket. Így a többségében érdemtelenül felkapott "zenész" palántákat nem is ismerem.
2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Heló!


egyikkel sincs bajom. Viszont azzal igen, hogy a rádióban, tv-ben... rengeteg olyan dal, banda... szerepel, akiknek a teljesítménye siralmas, sőt inkább elzárva kellene tartani a produktumukat. Szóval az idegesít, a a gyenge, silány "minőség" kerül előtérbe.

2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó talán egyet én sem bírok, az pedig a One Direction együttes
2013. júl. 11. 13:03
 6/11 19gal_balazs97 ***** válasza:
Minden ami rap, pop és mosógép frekvenciás zajongás. Csak a metal jöhet szóba nálam.
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor "imádod" a dubstep-et gondolom pláne :D (azért zárójel mert irónikusan értettem a dolgot, félreértés ne essék)
2013. júl. 11. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Justin Bieber: bocs a kifejezésért, de szerintem egy undorító nyálas hülyegyerek, aki csak a tini lányok miatt nem került még a süllyesztőbe. Teljesen érdemtelenül szerez akármelyik számával több száz milliós letöltés a Youtube-on, egy száma sincs, ami számomra a "bullshit" kategóriából kihozta volna.

Több előadót név szerint nem tudok írni, de azokból is már egy kicsit elegem van, akiket a kereskedelmi rádiók érdemtelenül nyomatnak. Pl a Class fm-en van a class 40-es slágerlista. Ott néha a hajam az égnek áll, hogy mi kerül fel rá, pedig annyi jobb szám van...

2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
class fm-en sok szutykot adnak igaz. van egy pár ami jó de elenyésző (hurts(együttestől hallottam zenét a rádióban pl ami számomra egész jó) mást nem tudok mondani :D)
2013. júl. 11. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, épp ez a baj!

Felállítják a saját szutykokkal telerakott toplistájukat, és már kb fél éve ugyan azt nyomatják csak más sorrendben. Épp ezért mostanában már max 3-4 hetente hallgatok bele, mert akkor talán lesz valami változás. És ami a legszörnyűbb, hogy napközben is a toplistájuk számait nyomatják. Így még a jó számokat is meg lehet unni, ha félóránként az megy.


Az előző voltam.:)

2013. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!