Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 16 éves lányom elengedhetem a...

16 éves lányom elengedhetem a Balaton Sound fesztiválra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert a végén még részegen ráizgul egy négernek a vaskos farkára és beleül.

Gondolj arra te milyen voltál ennyi idősen, neked is a farkakon járt az eszed.

2013. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Még véletlenül se engedd oda,mert kislánybòl,nagylany lesz!a belépő viszonyat drága,a pia kaja még annál is,és ha már Ott van lesz anál is :-D,És egyéb veszélyforrásokat nem is sorolnám!úgyhogy inkább maradjon otthon;-)
2013. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a lánytól függ. Ha megbízható, és olyan társasággal megy akiket ismersz és bennük is megbízom, akkor miért ne.

Bár nem hiszem, hogy szűzen hazajön, dehát egyszer annak is meg kell történnie, nem?

Egyébként most jöttünk a környékről, már gyülekeznek, pedig csak 2 nap múlva indul... inkább nem mesélek. :D Durva.

De tényleg Te ismered a lányod, én ilyen idős koromban már javában buliztam és éltem szexuális életet, ettől függetlenül "rendes" lány lett belőlem :D :D

2013. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ne hallgass az előttem válaszolókra, én 14 évesen voltam először Soundon anyukámmal, 16 éves korom óta pedig a barátaimmal szoktunk menni. Soha semmi baj nem történt, egyszer sem szexeltem ott senkivel (egyik fesztiválon sem..), nem drogoztam stb...szerintem is attól függ, hogy mennyire bízol meg benne, és ismered-e a barátait.
2013. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!