Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spanyol nyelvű zenéket ismer...

Atomnindzsa kérdése:

Spanyol nyelvű zenéket ismer valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a kér(d)ésem:

Aki ismer spanyol nyelvű zenéket légyszi írjon nekem néhányat. A stílus mindegy, lehet pop/rock/dance/metál/hip-hop/bármi, bár modernebb hangzású dolgoknak örülnék a legjobban (értsd: nem a gitáros-mariachis énekesek, bár az se baj :)). Az az egy dolog fontos, hogy a szöveg spanyol nyelvű legyen, szóval az előadó mindegy, hogy honnan származik, nem az a lényeg. Írhattok előadókat, vagy számokat is. Én kb. csak a legnépszerűbbeket ismerem: Santana, Shakira, Juanes, Marc Anthony, kb. ennyi. Köszi szépen előre is!


2013. júl. 9. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Las Kechup - Asereje
2013. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Floricienta
2013. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Orishas
2013. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ska-p. Egyik kedvenc bandám, ők ilyen ska-punk-rock stílusú dolgot játszanak, a szövegeik is nagyon jók.
2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenki! A Ska-P-t meg el is felejtettem, basszus, ahogy az El Sueno de Morfeot is :D A Las Ketchup meg alap :D
2013. júl. 10. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
David Civera, David Bisbal
2013. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Wow! Azt tudtam, hogy az Ill Nino tagjai ilyen latino arcok, de azt nem, hogy a számaikat spanyolul is tolják. Köszi!
2013. júl. 11. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Manu Chao, Amaral, Macaco
2013. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
maldita nerea, pablo alborán, don omar, el pescao, despistaos, la oreja de van gogh, pastora soler, efecto pasillo, alejandro sanz, lagarto amarillo, cali & el dandee, ricky martin, shakira, juanes, el canto del loco, nelly furtado-nak is van. kb. ennyi előadó jutott most eszembe, bocs a kisbetűkért.
2013. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!