Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak "párok" Exo-k és az...

Vannak "párok" Exo-k és az Exo-m között? Úgy értem, hogy amit a K-ban x énekel azt az M-ben mindig y.

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi?
2013. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismered az exo nevű bandát? Mert ha nem, akkor nem hiszem, hogy tudni fogod a választ, de azért köszi:D
2013. júl. 9. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Eltaláltad, nem ismerem :D És életembe nem hallottam ilyesmiről :D
2013. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na nem baj, azért köszi, hogy megpróbáltad xdd
2013. júl. 9. 21:44
 5/6 anonim válasza:
Én úgy gondolom, valószínű. De a párosítást nem tudom. :)
2013. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Tudom, kicsit régi kérdés, de azért hátha. :) Nem mind(ig), de nagyjából megegyezik (szerintem): K-D.O, Baekhyun --> M-Chen,Luhan. Vegyük a főénekeseket. A K-ban D.O és Baekhyun azok, akiknek a hangját legjobban halhatjuk (Pl.: Moonlight: D.O+Baekhyun, Luhan+Chen duett :), míg az M-ben Chen-t és Luhan-t. A többiek (Suho, Lay, Xiumin,) inkább "rásegítenek". A rappnél is így lehet: K-Kai,Sehun,Chanyeol, M-Kris,Tao. Nagyrészt Chanyeol részét Kris énekli(énekelheti), míg Tao a SeKai párosét. De(!) ez t csak én gondolom így, nincs garancia rá, hogy a való életben is így "osztják" el a "szerepeket". Remélem érthető amit írtam,és nagyjából megérted. :)
2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!