Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a szám a "nemlétező"...

Mi lehet a szám a "nemlétező" trailerben?

Figyelt kérdés

Van egy filmtrailer egy cseh oldalon amit sehol máshoz az interneten nemtaláltam meg. nagyon gyanítom hogy valakinek saját alkotása. Nos de van benne egy szám amit mar tavaly óta keresek itt a link: [link]

3:25-nél kezd el játszani egészen a végéig. Ha valaki tudja mi a szám cime. esetleg milyen nyelven és pontosan mit énekel vagy egy részletet amit ért belőle rátudnék keresni dalszövegszerint.



2013. júl. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Váááh, micsoda véletlen!!! Pont attól az énekes-zeneszerző lánytól vágott be zenét, akitől egyszer az apukám könnyesre nevetett szemekkel mutatott egy zenét, hogy azt próbáljam meg felvenni MP3-ba, mert olyan jó - a szám malacröfögésekből volt összevágva, de tényleg nagyon jó ritmussal és technikával (talán nem véletlenül malacok hangjából, mivel a lány egy sertéstartó tanyán nőtt fel.


Azóta nem is találkoztam ezzel az előadónévvel, és most hopp, szembe jön velem... és ez még pont beugrott, ugyanis akkor még rákerestem egy számára, és az PONT ez volt, úgyhogy szerencséd! ;)



Szóval:

Az előadó : Soap&Skin

[link]

Angol wikin : [link] (magyar sajna nincs)

Név szerint : Anja Plaschg

Anno szó szerint berobbant a zeneiparba, valódi tehetség. És nem utolsó sorban kellőképp horrorisztikus. Nem véletlenül került bele gondolom a videóba (*).


A szám címe pedig : Gyászmenet -alias- Marche Funèbre


Az eredeti CD-s felvételt itt meghallgathatod : http://www.youtube.com/watch?v=bFMhi5MM25A

Viszont ahonnét a zenét kivágták a trailer-be, az minden bizonnyal ez a verzió : http://www.youtube.com/watch?v=W_5877LOkq0


(*) És nem utolsó sorban (ugye nincsenek véletlenek):

Ezt ugye nem vágta be, de hallgasd meg : http://www.youtube.com/watch?v=x9IIONgsu0E

Aztán pedig nézd meg a címét! :D


Mindenesetre a trailer és a zene hangulata/tartalma jól összepasszol. ;)

2013. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nemlétező"


Biztos, EGÉSZEN? Ah francba, mennyire sajnálom!!! :( Pedig nagyon jó könnyed horrornak ígérkezik a "nemlétező" film! De tényleg!


Ha ez tényleg saját alkotás, akkor le a kalappal a készítő előtt! Nagyon jó érzékkel összevágta! De tényleg!


Viszont ha ez a film konkrétan nem is létezik, valamilyen filmből csak kivágta a jeleneteket, nemde? Azt esetleg nem tudod, hogy honnét?! Engem már ezek után igazán érdekel. ;)

2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


;)

2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nemlétező" (2):


Jaahj, TE... hülyére vettél ;) [na jó, csak nekem nem volt egyértelmű]

Igenis létezik a film, ugyanezzel a címmel, ugyanezzel a történettel (*):


Cseh (hogy helyben maradjunk) : [link]

Nah és a magyar - viszont itt látom (illetve hallom is), hogy Te azért tényleg hülyére vettél XD : [link]

(és itt is : http://www.youtube.com/watch?v=N8Oujip3nJQ

Azért itt nézd meg a kiemelt két kommentet, pont a kommenteimhez vág ;]) <- igaz, itt le vannak vágva a vidik


(*) Apropó történet : amint látom, magyar is rendesen kivette a részét a filmből (ugye nem is akárhol ;)) : [link]


-[]-

Nah, ezek után ezt már tényleg meg kell nézni. Mondjuk sajna igen erős gyanúm, hogy a 18-as jelenet(ek) elkerülhetetlenek... ezeket valahogy sohase szerettem a filmekben... semelyikben sem, nem is tudom miért.

2013. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló. egy angyal vagy imádlak =DDDD
2013. júl. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!