Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondjátok az 1D-s...

Tina Styles kérdése:

Miért mondjátok az 1D-s fiúkra hogy homoszexuálisak, amikor 3-nak van barátnője?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, hogy mit válaszoltok :)

2013. júl. 6. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

elég sok helyen el lett már magyarázva..

A zenéjük egy szr.. honnan tudod hogy tényleg a barátnője..vagy csak fizet neki hogy játssza el..már nem is azért..:D

Mellesleg millió egy képen egymás sggét fogdossák.. nem tudom én ahány fiút ismerek még a legjobb haverjával se tapiznák le egymást.. amúgymeg szimplán rájuk kell nézni.. szerintem több időt töltenek (egyesével persze) a tükör előtt egy alkalommal mint én egész nap.. meg basszus mire ez a hú 1d juj izé dejó.. 5-10 év múlva SENKI nem fog rájuk emlékezni..nem maradandót alkotnak.. esetleg olyat ami a mai ifjúság szemében (már akinek) jó zene.. ők próbálják ráerőltetni a többiekre akik végül ezért utálják meg az egészet.. és rohadt idegesitő minden rádióban ezt a szrt hallgatni.. (ezért nem is hallgatok rádiót..) Illetve annyira ki vannak találva.. látszik hogy.. hogy is mondjam..beállítottak.. az egyik kaja mániás a másik a "macsó" a külsejével van elfoglalva.. és már olyan szinten zavaró hogy ennyire nem eredetiek, hogy kész.. Nos kérlek ez az én véleményem..röviden tömören..

15l

2013. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerű:1:azért mert /akik mondják/s*ggf*jek,és szerintem azért mert irigyek:)
2013. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hopp asszem itt egy directioner tars :))
2013. júl. 7. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
szánalmasak! azt hiszik, hogy amiért nem szeretik őket illetve a zenéjüket már joguk van ilyesmiket mondani róluk! rengetek együttes/énekes van akiket én nem szeretek de sose mondanék róluk ilyet mert tudom, hogy más meg értük rajong! ez csupán intelligencia kérdése, nézd el nekik!
2013. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert látszik rajtuk, hogy irreálisan sokat foglalkoznak a külsejükkel, amit általában (nem feltétlenül) a homoszexuális férfiak csinálnak. És igen, hiába tagadják, irigyek rájuk - ami nem baj- addig amíg ez nem változik át mániákus gyűkölködéssé. Az irigység abból fakad, hogy valakinek megvan az, amit te is szeretnél, de neked nem adatott meg. Ebben a helyzetben véleményem szerint a dolog, ami irrirálhatja a hétköznapi fiúkat, hogy rengeteg lány áradozik arról, hogy milyen cukik, helyesek stb. És azt gondolom, hogy a lányok, akik már ennyire fanatikusan ranjonganak olyan emberekért, akikkel még életében nem beszélt, már betegesek. Mert az, hogy tehetségesnek tartják Őket és szeretik a zenéjüket (ezért nem lehet senkit elítélni, mert mindenkinek más az izlése), az egy dolog. De ha már életük nagy részét azzal töltik, hogy az életükben vájkálnak, az már nem normális dolog (ezzel nem szándékozok senkit degradálni). Én például kedvelem a zenét, amit csinálnak, de még azt sem tudom, hogy a szőke hajú fiút hogy hívják, mert egyszerűen nem érdekel. És az, hogy valaki szerei-e vagy sem, az ízlés kérdése, ami miatt - úgy gondolom- senkit nem lehet elítélni, mert mind különbözőek vagyunk. És a véleményem arról, hogy esetleg melegek: ha azok lennének, nem érdelne addig, amíg tudom szeretni, amit csinálnak. Ha pedig nem tetszik, akkor nem kell foglalkozni velük, mert csak időpocséklás. És ha valaki esetleg nem tudná, a homoszexualitás genetika, valaki csak úgy nem tudja eldönteni, hogy én mától nem leszek meleg, mert nem lehet ezt így. Ez olyan, mint ha valaki glutén intoleranciában (lisztérzékenység) szenved, nem tudja megváltoztatni, mert nem lehet.
2013. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
mert unatkoznak és mert biztos élvezik a rosszindulatot. akinek ,nem tetszik az miért nem hallgatja azt ,amit szeret? minek veszi a fáradtságot az utálkozásra? ezt soha nem értettem. btw, semmit nem érnek el vele szerintem, ha bekommentelnek minden szrságot róluk, kb. annyi értelme van az életüknek, mintha egy lyukas vödörbe higanyt öntenénk:fölösleges és idegesítő. remélhetőleg előbb-utóbb felnő a sok b*zizó matyihuszár.
2013. júl. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
azért mert azok
2013. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
pfffff szégyen még vándájreksön egy a baj vele ami játszanak az nem zene pár éven belül elfelejtik öket a média nélkül sehol nem lennének az a gáz hogy sok embernek mint pl neked is már ki mosták az agyad a sok fa**sággal van a környezetembe ilyen vándájreksön fan alig gáz amit csinál folyton azt hajtja hogy ennek a melegnek meg annak a melegnek leszek a felesége elég idegesítö de nem gáz majd kinövitek lehettek kb 13 évesek de most várom hogy jöjjön a sok 13-14 éves és mondja a hülyeségeit "-.- \m/
2013. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%

Azért mert azt hiszik ezzel menők lesznek. ;)

Ugyanúgy leb__zták a régi fiú bandákat is (Blue, Backstreet boys, NSYNC) vagy pl Justin Timberlake-et, David Beckham-et, Cristiano Ronaldo-t stb.

A fiatal korosztály - mivel az érvelési technikájuk a béka feneke alatt van - előszeretettel b__z le bárkit, egyszerűen nem kell komolyan venni. :)


Én ugyan nem vagyok directioner (nem az én korosztályom meg ízlésem) de roppantmód nevetségesnek tartom ezt a "b__i mert én azt mondtam" dolgot:))

2013. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
úristen meddig lehet még sülyedni "-.- 1 aki zenének nevezi az one directiont az nem hallot még zenét 2 mi ez a directioner? mintha külön zenei stílus lenne szánalmas én nem mondom hogy bu*ik de a heterok nem puszilgatják meg ölelgetik egymást fél percenként
2013. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!