Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Ossian milyen számokat...

Az Ossian milyen számokat játszik motoros (moto-rock) fesztiválokon?

Figyelt kérdés
Most 2013. július 13-án lesz Moto-rock fesztivál Hajdúnánáson (lehet jönni :D ) és arra lennék kiváncsi mely számokat játszák. Esetleg ha idén valaki volt már ilyen fesztiválon ahol fellépett az ossian írjon olyan dalokat

2013. júl. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A Vekerin ez volt a műsor:


1. A rock katonái

2. Ezredszer

3. Élő sakkfigurák

4. Fortissimo (Teljes erővel)

5. Acélszív

6. Külvárosi álmok

7. ítéletnap

8. Magányos angyal

9. Szenvedély

10. Rocker vagyok

11. Mire megvirrad


Szinte ugyanezt a programot játszották egyébként tavaly novemberben is, amikor Debrecenben láttam őket, úgyhogy valószínűleg most is ilyesmire lehet számítani.

2013. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az új albumról nem is volt szám
2013. júl. 5. 18:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az ezredszert írtad
2013. júl. 5. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csodálkoztam is, hogy csak ez az egy új szám volt, ráadásul ugyanaz, amit már tavaly is eljátszottak. Talán a nyári koncerteken inkább a régebbi, ismertebb számokra koncentrálnak.
2013. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor készülök a régi számokkal :D .Király az új album,de a régiek a legjobbak :) . Köszi a választ :)
2013. júl. 5. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Húú, sztem rockmaratonon is ez a lista volt :D talán volt 1-2 plusz, de abban sem vagyok biztos, sztem ugyanez volt, amit az első leírt.
2013. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis a klasszikus jó kis ossian számok. Mondjuk újdonságként lehetne 1-2 új még. Kösz a választ egyébként :)
2013. júl. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!