Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mutatnátok érthető és jó...

Mutatnátok érthető és jó instruktor videót az floyd rose -os gitár beállításához?

Figyelt kérdés

Van egy Cort X6 -os gitárom, amelyet be kellene állítani. Hangszerésszel kellene beállítani, ám most nem vinném el a hangszerészhez, anyagilag sem úgy állok, s megszeretném tanulni a beállítás művészetét :)


A jelenlegi probléma a gitárral > eléggé el van állítva. A tremoló felfelé állt, de azt megoldottam, hátul a rugók feszességén húztam, így mondhatni a helyén van. Ám, mikor úgy áll az floyd, ahogyan annak állnia kell, a magasabb bundokon igencsak nagy a húr-bund közötti távolság. Tudnátok segíteni ezügyben? :)

Köszönöm szépen! Üdv!:)


2013. júl. 3. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van két tartó csavar az alján és a tetején. Szerintem megtalálod. Na azokon kell csavarnod, mégpedig úgy, hogy lejjebb legyen. Ajánlott azonban leengedned előtte a húrokat, vagy ki fogod nyírni azt a csavart.
2013. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

ott keresgesd.

2013. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jééé, köszönöm szépen a tippet! :)
2013. júl. 3. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Siker?
2013. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így van ;)

Most csak azt nem tudom eldönteni, hogy vajon görbe-e a nyak, vagy sem (think)

2013. júl. 4. 01:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Lefogod az E6 (legvastagabb) húrt az első és utolsó bundba, megnézed, hogy a 7. bundnál mekkora a húr magassága. Kb 0,5mm-nek kéne lennie.
2013. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!