Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc együttes/énekes? Miért?

Kedvenc együttes/énekes? Miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Edda Művek gyerek korom óta hallgatom őket több féle rock stílust is játszanak.
2013. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lord. Rajtuk nőttem fel.
2013. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedvenc együttes... Mmm...

kicsit fogós kérdés :)

Metal: Rammstein. Méghozzá azért, mert tudnak valami utánnozhatatlant. A színpadi látvány egyszerűen zseniális! És a banda tagja sem okoznak csalódást. A maximumot nyújtják a koncerteken, és én nagyszerű zenészeknek tartom őket.

Rock: Muse. A régi számok tetszettek... Ez a The 2nd Law... Nem az igazi. a Muse-t elég régóta ismerem, és meg is maradt egyik kedvenc bandának. Azt tisztelem bennük, hogy csak 4-en vannak. Mégis, olyan showt tudnak csinálni! Meg a számoknak van mondani valólya, és nem csak üres beszéd.

Még a Rammstein-hez hozzátenném, hogy Till verseket is ír. Azért ezt nem minden Metal énekesről mondható el. :)

2014. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyar: Lord, Nemzeti hang, Hétköznapi Csalódások, CPg, Kárpátia. Azért szeretem őket mert nagyon őszinte és mélyről jövő számaik vannak.


Külföldi: AC/DC, Rammstein, Metalica stb.

2020. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!