Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van már olyan (tényleg jó)...

Van már olyan (tényleg jó) progi amivel a zene alól ki lehet szedni a beszédet?

Figyelt kérdés
Vagy ehhez valami profinak kell lenni hogy menjen?XD

2013. júl. 1. 01:45
 1/4 A kérdező kommentje:

vagy max virtual dj és ott leveszem a vocal részt?

[remélem van ennél jobb ötletetek]

2013. júl. 1. 02:03
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahh módosítom a kérdést mert nem ilyen egyszerű most hogy átgondoltam:


Tehát adott egy mp3 file amibe szól a zene [vocal + instrumental] és alá beszélnek.

Én az alábeszélést akarom eltüntetni csak...


Lehetséges lenne?

Ha igen milyen progit ajánlanátok? (nem baj ha nehéz kezelni próbálkozok amíg nem megy :)

2013. júl. 1. 02:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmivel sem eltüntetni egy mp3-ból vagy akármilyen hallgatható formátumból az éneket. A legjobb programokkal sem. És bárki mondja hogy ilyen meg olyan vocal removerrel el lehet tüntetni az nem igaz. Mivel ha belenyúlsz a zenébe mondjuk egy mp3 formátumnál akkor nem csak az énekbe nyúlsz bele, hanem az adott hangszerbe is, meg mindenbe ami a zenében van. Többsávos stúdiófelvételes anyagnál bele lehet nyúlni ott simán csak lenémítod az éneket, de egy mp3-as összekonvertált zenénél azt ne várd hogy jó minőséget kapsz.
2013. júl. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mondom módosítottam hogy nem éneket akarom ha hanem alábeszélést [tehát vocal és instrumental maradna]

de gondolom akkor az sem lehetséges

2013. júl. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!