Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van gitár effekt program...

Van gitár effekt program pc-re, kis teljesítményű hangkártyához?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az Amplitube-ot, a Guitar Rig-et de egyik sem volt jó mert ha rákötöttem a gitárt a gépre csak zúgott, meg recsegett. Azt mondták a hangkártyámmal van a hiba. Esetleg van ilyan gagyi hangkártyához ilyen progi?

2013. jún. 27. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gagyi a hangkártyád, miből gondolod, hogy majd azon egy szoftver fog segíteni?
2013. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a kettő amit leírtál a legkomolyabbak közé tartoznak, ne várdd hogy elinduljanak kis teljesítményű gépen. GuitarFX szerintem elfut rajta. Mellette még zenét is lehet hallgatni, nem foglalja le teljesen a hangkártyát.
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És a processzor+RAM milyen? Az sem mellékes...sőt!
2013. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

AMD Sempron(tm)

1.10 GHz 512MB Ram

gondolom ez az

2013. jún. 30. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott a baj. Ezeknek a programoknak nagyobb teljesítményű gép kell, mert valós időben kell feldolgozni egy csomó információt.
2013. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a GuitarFx-t de mikor a start-ra nyomok ezt írja ki: "error opening wave output device" mi a probléma?
2013. jún. 30. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
be kell álítani az asio drivert ( setup / Asio driver kijelölve / Asio setup / input - outputot meg kell adni neki )
2013. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi most már sikerült :D
2013. júl. 3. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!