Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Petőfi...

Mi a véleményetek a Petőfi rádióról?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár héten a Petőfi rádiót hallgattam munka közben, és azt kell, hogy mondjam remek rádiócsatornáról van szó. Jó zenék mennek, jó műsorvezetők, rövid de minőségi hírek és interjúk. Egy problémám van vele, hogy kicsit túl sok zene megy, ami persze nem gond, csak lehetne egy kicsivel több beszélgetős műsor. A témaválasztások is nagyon tetszenek, ma a drogellenes napról volt szó és ezzel kapcsolatos zenék mentek, tegnap meg George Michael 50. születésnapjáról emlékeztek meg, ami nagyon szimpatikus volt. Szóval minőségi tartalom van a Petőfi rádión, nem úgy mint pl a Radio 1-en ami számomra ezek után élvezhetetlen lett. Ti hogy látjátok ezt?

2013. jún. 26. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Régebben szerettem, de nagyon sokat ismételnek és eléggé szűk az a zenei kőr amit ők adnak. persze vannak jó számok, de elég kirekesztőek, ahhoz képest, hogy közszolgálatiak.

Én megmondom őszintén haragszom rájuk és meg is untam.

2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ismétlést bármelyik rádióra lehetne mondani, sajnos ez hozzátartozik a rádiózáshoz. Nyilván zavaró egy kicsit, de ha jó zenékről van szó akkor engem annyira nem zavar.
2013. jún. 26. 17:42
 3/7 niggamaci ***** válasza:

altalaba ha hallgatunk radiot akkor az megy

szeretem mert mas tipusu zeneket is jatszanak mint a megszokottak(pl dubstep) es meg az ien alternativ zeneket is (amiket persze nem szeretek de dicseretes h meg ezeket is jatszak) persze tomegtuccokat is benyomnak neha

alapvetoen kedvelem regi es uj zeneket egyarant adnak en reszemrol lajk :D

2013. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
rock szinte egyáltalán nincs, ezért mondom, hogy kirekesztő és egyáltalán nem ismételnek mindenhol
2013. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
a legjobb számok kétségtelenül itt vannak a rádióállomások közül.viszont azt kell mondjam, a legrosszabbak is... én legalábbis nagyon undorodom az altertől...
2013. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez relatív, hogy mi számít rossz zenének. Nekem a zenék kb 90%-a ami a Petőfin megy az bejön. Persze ez az én egyéni véleményem.
2013. jún. 26. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, mert olyan különleges zenekarokat is mutat be, amiket nem sokan ismernek, de jó a zenéjük, de emellett még a toplistás számokat is játsszák. Jó magyar zenék vannak benne, mai magyar együttesekkel, sokféle stílussal, és tök jó programokat szerveznek, pl Szimfonik Liv, Mr2 Akusztik, stb...

A beszélgetős műsorokban is tök jól elvannak, érdekes témákkal. :) Szóval szeretem, akkor is ha nem mindig a kedvenc zenéimet adják. <3Petőfi Rádió :)

2013. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!