Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Helpme! Mi annak a számnak a...

Helpme! Mi annak a számnak a címe amiben az 50cent featel Marry. G Bladgeal, (asszem így írják) és vmi olyasmi a refrén hogy -I'dont shine homme din ma on staff- Oks persze ez most fonetikus ne az angolt nézzétek, -valaki?

Figyelt kérdés
Ez már egy baromi régi szám, kábé 4-5 éves, már mindenhol kerestem de utoljára egy deszkás videó alatt hallottam, és rohadtul gyere be, csak a címe nékűl nem megy-
2009. okt. 13. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:
mármegvan De azért thx a feltételezett jószándékot:D
2009. okt. 13. 12:57
 2/3 anonim válasza:
B*zd ki ember, most kerestem neked:D Igaz nem találtam meg, d már kíváncsi vagyok, h meik az. Úgy hogy mond + Te nekem:)
2009. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát hallod dobsz egy petét, hetek óta kerestem erre felmeek jutubra, és első blikkre kidobja. l-o-l- a szám címe pedig, teljesen hétköznapi, és egyszerű: MJB da MVP -tök logikus nem? :S:)
2009. okt. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!