Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Lord dal ez?

Melyik Lord dal ez?

Figyelt kérdés

Nem rég, pusztán egy véletlenből adódóan elkeveredtem egy Lord koncertre. Eddig nem nagyon ismertem a bandát, (sajnos) de nagyon megtetszett. A koncerten volt egy dal, aminek csak a refrénjére emlékszem. A következő volt:

Nánánááná, nánánááná, náná náá náá náá náá náááááá

Nánánááná, nánánááná, náná náá náá náá náá náááááá


Tudom ez így elég komolytalanul hangzik, de aki jobban ismeri az együttest, szerintem ismerni fogja a dalt. Szóval engem a címe érdekelne igazából, ha valaki tudja, legyen olyan kedves írja meg. Köszönöm!



2013. jún. 22. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újra


http://www.youtube.com/watch?v=jh5fRWxO-hk


Egyébként ha eddig nem ismerted őket, akkor érdemes meghallgatnod legalább a Szóljon a Lord! című dupla válogatást tőlük, mert nagyon sok jó számuk van még.


http://www.youtube.com/playlist?list=PLDB30B7DD28630F20

2013. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom melyikről beszélsz! :D

De szerintem ez csak intro/outro...valahoyg úgy keresd...és szerintem valamelyik új cd-jükön volt...

2013. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis intro, ne beszélj butaságokat kérlek. Az eddigi utolsó, Örökké című lemez Próbáld meg újra című száma.
2013. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. júl. 2. 01:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettes voltam: én is csak véletlenül kerültem oda, nem ismerem a bandát annyira...és ezzel kezdték és zárták a koncertet nem gondoltam, hogy külön szám...

Bocsi akkor a kérdezőtől...:/

2013. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!