Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zöld Pardon helyzet. Akkor...

Zöld Pardon helyzet. Akkor most hol is van?

Figyelt kérdés

Hol található jelenleg a ZP? Azt hallottam, hogy elköltöztek a Petőfi hídtol, valaki viszont az ellenkezőjét állítja, hogy még ott vannak.

Barátnöimmel mennék nyáron egy koncertre, de a probléma, hogy mindenki 15/16 éves. Be tudnánk jutni valahogy? Biztonsági ellenörzések vannak még?

Valaki tapasztalat alapján, tudna még a biztonsági helyzetröl irni? Nemtudjuk, hogy megéri-e kockáztatni, hiszen nem sok jót halottunk eddig. Sokan járnak ide?



2013. jún. 21. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákóczi-híd felé van, kicsit odébb, mint régen.

18 alatt a legtöbb bulit nem ajánlom, nem a ti korosztályotok. Amúgy zöld kártyával bemehetnek kiskorúak is asszem.

Biztonsági ellenőrzés hálistennek elég komolyan megvan.

De ha tipikus tini-koncertre mentek, azok általában nem korhatárosok. :)

2013. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tényleg elköltöztek, egy híddal arrébb. most a Rákóczinál (korábban Lágymányosinál) van, ugyanúgy a budai oldalon. elvileg valami zp busz is jár az előző helyszíntől, de ebben nem vagyok biztos, mindenesetre onnan lesétálva egyáltalán nincs messze.

18 alatt zöld kártyával tudtok bemenni, de azt szülővel együtt kell igényelni. ha nektek ez nem probléma, akkor szerintem megéri megcsináltatni. anélkül csak kölcsönkért iratokkal tudtok bemenni, mert általában elég komoly az ellenőrzés.

biztonsággal szerintem nincs baj, az én szüleim sokat riogattak, mert nem túl jó körökben mozgó ismerőseik jártak oda régen, és emiatt úgy gondolják, hogy az egész hely egy fertő, pedig egyáltalán nem. sokan járnak a zp-be, mivel olcsó, jó helyen van, jók a koncertek. szerintem tényleg nincs gáz a biztonsági helyzettel, de azért vigyázzatok magatokra, a 15-16 éves lányokat könnyen ki lehet használni - szórakozóhelytől függetlenül. :)

2013. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!