Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ez a zenei műfaj?

Milyen ez a zenei műfaj?

Figyelt kérdés
A SID-Metalra lennék kíváncsi, hogy mi a témája, egyáltalán milyen metál ez. Az egyetlen együttes, akiktől ilyet hallgatok, az a Machine Supremacy, kerestem már SID-Metalra, magában és ezzel az együttesre hivatkozva is, de nem tudtam elég jól angolul, magyar oldalt meg nem találtam, ezért szeretném itt megkérdezni.

#zene #metál #műfaj #metál.sid-metal #machine supremacy
2013. jún. 21. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amennyit kivettem a szövegből az az, hogy ez a zenekar "létrehozta" ezt a műfajt, legalábbis a saját zenéjüket így hívják. E

2013. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elküldte ez a szar!


Na, szóval, ettől még nem feltétlenül nevezhető egy új Metál-ágnak az, amit ők játszanak, legfeljebb ők így gondolják. És elvileg ez a "műfaj" valami keveréke gyors tempójú Metálnak és valami SID-chipnek. De első ránézésre megmondom, hogy ez valami divatcsicska banda, nem érdemlik meg ezek a Metál elnevezést.


Remélem segíthettem!

2013. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyszer láttam két tagot smárolni a parkban, az kevésbé volt ratyi...
2013. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a válaszokat. Am most divatbanda, de pár jó számuk azért nekik is van, és minden albumuk ingyenes.
2013. jún. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!