Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket hallgatnak a...

Milyen zenéket hallgatnak a 15-17 éves fiúk?

Figyelt kérdés
Inkább ha lehet cimeket, bandákat, énekeseket vagy akár linket is küldhettek, de irjátok oda, hogy mi a dal cime. Köszi előre is.

2013. jún. 19. 14:17
 1/6 anonim válasza:
45%

-Motionless In White: America, Devil's Night, Immaculate Misconception

-Bullet for My Valentine

-Black Veil Brides

-Wiz Khalifa

-Majka

-Austin Mahone: What about love

-Imagine Dragons: Radioactive

-T.Mils

2013. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Milyen zenéket hallgatnak a 15-17 éves fiúk?"


Mivel mindenki más, szerintem ez a kérdés abszolút megválaszolhatatlan. Ha pedig nekik címezed a kérdést, akkor azt nem csak az alsó részben kellene feltüntetni.

2013. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hurts - The Road
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sokfélét. Leírom a kedvenceimet:


Előadók: David Bowie, Bob Dylan, IZ, Mike Oldfield, John Lennon, 2Pac, Michael Jackson, Eric Clapton, Seal, magyarok közül mondjuk Cserháti Zsuzsa, FankaDeli


Zenekarok: Bob Marley and the Wailers, Pink Floyd, Eagels, Keane, Kansas, Marillion, Nirvana, Rush, Dire Straits, The Doors, Jethro Tull, Big Brother and the Holding Company, Creedence Clearwater Revival, R.E.M, Red Hot Chili Peppers, The Jimi Hendrix Experience, King Crimson, Lynyrd Skynyrd, magyarok közül mondjuk a Piramis, Punnany Massif, Karthago, Ismerős Arcok, Akkezdet Phiai, Quimby, Kispál és a Borz


Kedvenc album: Pink Floyd: The Dark Side Of The Moon


Kedvenc szám: Pink Floyd: Comfortably Numb, itt a magyarok közül a Piramistól a Ha volna két életem.

2013. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2Pac összes száma :)

Eminemnek is vannak normálisabb számai (értem itt: Mockingbird, Beautiful, The Real Slim Shady, Lose Yourself)

Biggie-t nagyon ritkán, de azért őt is befogadja a szervezetem.

2014. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!