Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi link alatt megy egy...

Az alábbi link alatt megy egy dal, de én ezt másik dallal ismerem, ami sokkal jobban tetszik. Hogyan találom meg azt a dalt?

Figyelt kérdés

Kiskoromban láttam Grimm mese videókon és nagyon szerettem,de neten abszolút nem találtam meg soha sehol:(

(sajnos a kiadó sem jut eszembe ami ezeket a Grimm mesés videókat kiadta)


2009. okt. 11. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. okt. 11. 19:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy melyikről beszélsz. Nekem is voltak Grimmes meséim, még meg is vannak. Tényleg más dal szólt azokon. Valahogy úgy volt a refrénje, hogy.....mintha álmodnál, ott ül ágyadnál, mese könyvek népe, tarka társaság...(a dallamot képzeld mellé:) Most kerestem én is, vannak fenn grimm mesék a youtubon, de mindegyik elején az a dal van, amit belinkeltél. Szerintem csak úgy találod meg, ha letöltöd a mesét valahonnan, és azon szerintem az eredeti zene lesz. Írtad a kiadót, hogy nem jut eszedbe. Megnéztem a kazit és valami Tower Video adta ki ezeket.
2009. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!