Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt az Ámokfutók dalt szerinte...

Ezt az Ámokfutók dalt szerintetek is Keresztes Ildikó énekli?

Figyelt kérdés

Ezen eléggé meglepődtem:


A Bad Man c. daluk először 1994-ben jelent meg, de ezt még Tissy énekli:


http://www.youtube.com/watch?v=iGLP6hTUPvE


Az együttes 2001-ben kiadott egy válogatáslemezt, a korábbi slágereit (gondolom) újraénekelve:


http://www.youtube.com/watch?v=Fd3B6rN3xh0


Vhogy úgy hallom, hogy ebben Keresztes Ildikó énekel... (de biztos nem az előző nő). De még az újra-kiadott Szomorú szamurájban is (azt az Itunesen hallottam).



2013. jún. 17. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az Ildi.
2013. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem, az Ámokfutók és Kozso SOHA nem dolgozott bérhangokkal... Akivel Kozso dolgozott az mindig a saját hangján énekelt. Tissy, Tanita, Suzie, Sandra, Janette, Keira, de lehetne még sorolni... amúgy a 2001-es válogatáslemez még nem lett újraénekelve, de a 2010-es Kozso - Reloaded! Újratöltve! már igen.

A 2001-ben kiadott lemezen egy kicsit el kellett változtatni Tissy hangját a jogi követelései miatt, mert ugye ő szólóban nyomja. A megváltoztatást úgy oldották meg, hogy az akkori Ámokfutók énekesnője ráénekelt. Ennyi.

2013. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszi a részletes és hasznos választ!!! :)
2013. jún. 26. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

[link]

A szomorú szamurájt is ő énekelte.

2014. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó. Ha látnád, akkor ott van, hogy IHM. Na ez az Irigy Hónaljmirigy nevezetű paródia zenekar. Oda van beírva, hogy az Ámokfutók PARÓDIÁKAT Keresztes énekelte. Igen. De az Ámokfutók zenekarban ORIGINAL Horváth Tünde, azaz Tissy énekelt. Az újra kiadott lemezen torzított hang van... mire 2001-ben kiadták a lemezt, addigra már Tissy nem volt a zenekar tagja és hogy ne tudjon perelni így az akkori együttes lány tagjai énekeltek rá. Így sikerült eltorzítani olyannyira a hangot, hogy Tissynek ne legyen beleszólása. A 2009-es verziójú Szomorú Szamurájt, ami a Kozso - Reloaded albumon van (2010), azt a megasztáros Kovács Tímea énekli, majd később, amikor Kozso összejött Keira-val, akkor Keira énekelte újra a Szomorú Szamurájt... meg még sok más dalt is. Egy szó, mint száz: Az Ámokfutók SOHA nem dolgozott bérhangokkal, mindig a zenekar éppen akkori tagjai énekeltek... Keresztesnek annyi köze van hozzá, hogy a paródiákat ő énekelte az IHM-nek... Ennyi.
2014. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, én a cikkre gondoltam, amiben Keresztes mondta, hogy a Szerelemdoktor és hasonlókban közreműködött.

De őszintén szólva nekem mindegy, elhiszem, ha azt mondod.

2014. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem! :) Te azt mondtad, hogy a szomorú szamurájt is ő énekelte... :)
2014. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!