Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc rock-metál zenétek?

Mi a kedvenc rock-metál zenétek?

Figyelt kérdés

Jöhet több is. Kíváncsi vagyok ki mit hallgat.


http://www.youtube.com/watch?v=UqXuyeZxU8M


Én most Lord-ot halgattam. Tőlük van kedvenc számotok?



2013. jún. 16. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Én inkább az ilyen régebbiekért vagyok oda. Ossian, Pokolgép, Lord stb. Nekem az a hangzás jön be jobban. De azért elég széles a paletta amit hallgatok. Deat-black metál is van egy jó pár diszkográfia :D
2013. jún. 16. 11:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Kickapoo
2013. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most megint a Metallicaba vagyok beleőrülve. :D

Szinte az össze dal.

2013. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

omen, p.mobil, p.box, beatrice, akela, wisdom, deák bill, hbb, kalapács jóska, ten years after, lynyrd skynyrd, ted nugent, running wild, motörhead, gary moore, zz top, def leppard, yes, the who, doors, frank zappa, grand funk, nazareth, queensryche, rainbow, deep purple, led zeppelin,

saxon, rory gallagher, twisted sister, W.a.s.p., sing-sing, allman brothers band, dewin townsend, pink floyd, helloween, judas priest, dio, heaven and hell, dire straits, bad company, kreator, anthrax, sodom,

2013. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kojee ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0J9MDi-Twuw

Bár a külföldi zenekarokat nem írtad, ha szereted a black sabbath után érzetű zenéket érdemes meghallgatni ezt az ukrán bandát.

Hogy mi az amit szeretek, vagy éppen sokat hallgatok évről évre változik, mert a régiek lassan elkopnak, és akkor csak néha előszedem (mert hát zseniálisnak tartom).

Machine head, Sepultura, Alice in chains, Faith no more, Pearl jam, Tool , Deftones, Korn, Fear Factory, Kreator, Smashing Punpkins, Fisbone, Mighty mighty bostones, Elder, RATM, Mr. bungle, Perfect circle, Pelican, Explosion in the sky, Led zeppelin, Black sabbath... + még rengeteg nem rock zene kb. trip-hop - drum 'n bass át a dub zenéig sok minden.

2013. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretem :) Meghallgatom az ukránokat akkor mindjárt :)
2013. jún. 17. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Pokolgépes vagyok.. a Kitaszított. Lordtól pedig a Vándor. :)
2013. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Metallica, Disturbed, Quimbi, Rockinger, Tankcsapda, Hooligans, Leo Moraccioli.
2020. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!