Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Guns and Roses - November...

A Guns and Roses - November Rain c. szám klipjében miért hal meg a nő? (Axl felesége)

Figyelt kérdés
a szövegét se nagyon értem, mert annyira nem megy az angol...xd

2013. jún. 15. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A klip egy történetre épül, nem valós események alapján készült... A történet szerint a nő öngyilkos lesz. Amikor a klipben ráközelítenek a koporsóban fekvő nőre, látni lehet, hogy az arca feléhez egy tükröt illesztettek, hogy ne látsszon a feje roncsolódott része, mivel fejbe lőtte magát."


Idézem az előző válaszolót...igaza van,de ha megfigyelitek,van egy bizonyos jelenet,amikor a hölgy bemegy egy fegyverboltba,innen pedig adja magát a sztori.Viszont.Slash egy interjúban azt nyilatkozza,"A szövege nagyon spontán,de a kliphez semmi köze,az inkább olyan mint egy film" Tehát a szövegnek és a klipnek nincs sok köze egymáshoz...

2014. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
"Lehet, hogy csak úgy meghal és kész. Legjobb családban is megesik." EMBER, TE HATALMAS FORMA VAGY :DDDD
2014. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a klipben Slashnek kellett volna oda adni Axl eljegyzési gyűrűjét, de ő elvesztette ezért Duff ajánlotta fel az övét hogy azzal jegyezze el Axl a nőt.


A mondás úgy tartja, hogy más gyűrűjével nem szabad eljegyezni egymást mert balszerencsés lesz a kapcsolat.

2015. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
nem mai kérdés, de azért elmondanám, hogy abban a bizonyos jelenetben nem a hölgy sétál be a fegyverboltba, hanem Axl sétál el a bolt előtt. eléggé kivehető, hogy az egy férfiasabb alak :D amit én viszont nem értek, hogy mikor az eső elered, miért tör ki akkora pánik, hogy még a tortába is bele kell vágódni, meg vállal kivinni egy asztalt. de amúgy sokáig nem néztem a videóklip végét, azt hittem mindig az csak egy levezetőrész :D
2016. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!