Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem iszonyatosan...

Csak szerintem iszonyatosan pózer zenekar a Paramore?

Figyelt kérdés
Játsszák itt, hogy ők hűűű de mekkora rockerek, közben meg közük sincs a rock zenéhez... Nem tudom miért vannak ennyire elájulva tőlük az emberek.
2013. jún. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
igen, csak szerinted :) lehet lepontozni.
2013. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bogcsika22 ***** válasza:
67%
egyetértek az első válaszolóval! :)
2013. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
amúgy annyira vicces, hogy feltesz egy kérdést, és olyan választ kap, ami neki nem tetszik, és ezért lepontoz :D pedig csak a nyamvadt kérdésére válaszoltam... hát vannak még tuskók sajnos :) első voltam.
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ne hallgasd, b@@@zdmeg, a f@@@szért szemeteled a netet ilyen f@@@szságokkal.....
2013. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Elmondom a véleményemet erről a kérdésről, én őszintén nem akarok megbántani senkit , de valószínűleg sikerülni fog.

Nos , igazából nagyon tömören összetudnám foglalni a véleményemet erről a kislányos lagymatag , nyálas poprock "együttesről". Leszögezném előre , hogy én már szerencsémre több mint egy éve nem vagyok arra kárhoztatva , hogy eme radikális tucatzenét játszó "zenekart" hallgassam , de mivel az "egy véletlen kérdés" ezt hozta be nekem , ezért rászánom magam a téma alaposabb kifejtésére. Először is ,rettenetmód irritáló az "énekesnő" kislányos (fa)hangja , ráadásul ezt még megspékelik némi amcsi tinibarát videoklipekkel ,valamint röhejes műdepressziós tinibugyirohasztó dalszövegekkel , a rock és punk életérzésének még a legapróbb nyoma sem található meg a zenéjükben.

Ez a status quo szimptómája a hiteltelenségnek , ötlettelenségnek és sajnos a tehetségtelenségnek is. Átlagos popsztár kinézet>> utánozza minél több kiscsaj>> kaszáljunk még több pénzt. Igazából az előbb rögzítettek nem lennének jogosak , ha ezt a mérges kislányzenét játszó paramoret nem punk-rock vagy pop-punk együttesnek próbálnák eladni , mivel ezek olyannyira kevesek ehhez a stílushoz mint a borravaló.

Nincs kedvem többet írni , a lényeg benne van a fentebb rögzítettekben.

2014. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
na takarodj innen :)
2014. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!