Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mixet szeretnék csinálni....

Mr.hardver kérdése:

Mixet szeretnék csinálni. Jogszabályok? Részletek lent!

Figyelt kérdés
szeretnék egy mixet csinálni több zenéből....a zenék felhasználására itt van valami törvény? ezt a mixet amit csináltam utána felrakhatom a netre? segitsetek!

2013. jún. 12. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Felrakhatod, bár ez nem teljesen legális, de nem lesz belőle semmi bajod. Max szólnak, hogy töröld le a zenét, esetleg maguktól letörlik, de nem fognak büntetni.
2013. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soundcloud-on az Armada szokott általában szólni, hogy bocsesz, de sok a mi kiadónktól a zenéd, le is törlik azt hiszem, vagy nem is engedik feltenni, nem szoktam Armada-s zenéket keverni. De amúgy jogilag nem igazán ütközik semmibe, kivéve ha pénzt kérsz érte.
2013. jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen legálisan nem lehet?
2013. jún. 17. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet is meg nem is.

Ahhoz hogy Te más zenéit felhasználd, jogdíjat kell fizetned, mégpedig a MAHASZNAK.

Ezzel legálisan év végéig használhatod a zenéket diszkókban, stb.

A mix más tészta, én sosem néztem utána mi a hivatalos módja.

2013. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondom, nyugodtan felpakolhatod a mixeket, énis azt teszem, nagyon sok ismerősöm ezt teszi, semmi kivetni való nincs benne.


Ha élőben mixelsz, az más tészta, ott fizetni kell a jogdíjért, vagy a b_zi mahasznak, vagy magának a producernek úgy, hogy BeatPort-on, vagy iTunes-on megveszed a zenét. Viszont akkor te is kaszálsz egy este 10-30 ezer forintot.

2013. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek akkor neki is állok :-):-)
2013. jún. 21. 19:19
 7/8 spongag válasza:
Látom megvan a válasz a kérdésre, én viszont kérdeznék egy másik dolgot, hogy nekem is ez a célom most és hova tudok feltölteni zenét ingyen? legalább 1-2 órás zene lenne, mp3 és úgy kéne hogy be tudjam linkelni facebookra. Köszönöm a választ előre is :)
2014. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mixcloud, soundcloud, youtube esetleg zippyshare. Mindegyiket be tudod linkelni facebookra, bár mixcloudról úgy tudom nem tudják majd letölteni.
2014. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!