Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy Epiphone SG-m és szeretném megkérdezni nektek mi a véleményetek róla?!Nem egy rossz gitár szerintem egyedül a fejnehézsége zavar egy picit.

2013. jún. 9. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen SG? :) van több is. Feltételezem SG G-400 ról van szó. Szerintem jó hangszer, főleg abban az árkategóriában. Én inkább a Les Paul hangzásra bukom, mert Led Zeppelinen nőttem fel. De az SG-kről általában jó véleménnyel vagyok. Alapból az Epiphone-okkal egy bajom van: nem minden esetben tudsz jót kifogni. Általában elég rosszak a hangszedők, szóval azokat cserélni szokták. Én mondjuk eddigi Epiphone gitárjaimnál mindig jót fogtam ki, de több ismerősöm is egyből vásárlás után még 50K körüli pénzt költött az új elektronikára.
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi,igen G-400-ról van szó.
2013. jún. 11. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!