Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a nirvana énekese nem lett...

Ha a nirvana énekese nem lett volna öngyilkos akkor a nirvana ma már legenda lenne?

Figyelt kérdés
A nirvana már meghalt nagyon régen mégis még ma is sokat lehet halani róla mi lenne ha még mindig élne?szerintetek 200 év múlva ismerni fogják az akkori emberek.szerintetek lesz olyan mai vagy régi énekes aki még 200-300év vagy akár 1000 múlva is élni fog már mint úgy értem hogy akkor is játcák majd a számait.
2013. jún. 9. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy papó fog indulni 80 év múlva a Mizuval de kétlem h 1000 év múlva fogják játszani a mai zenéket, maximum néha egy egy koncerten. A Nirvanát nem ismerem nemtom legenda lenne e.
2013. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Nirvana halt meg, hanem Kurt Cobain. Az meg, hogy öngyilkos lett elég vitatott. Nem egy dokumentumfilm, és könyv készült róla, hogy nem valószínű az öngyilkosság, hanem inkább gyilkosság volt. Ha érdekel a téma olvass utána.


Szerintem (nekem) már most legenda, bár nem valószínű, hogy tovább folytatta volna Kurt ha nem hal meg ugyanis a "búcsúlevele" arról szól, hogy abbahagyná a zenélést, az utolsó 4 sor - ami más kézírással van - szól csak arról, hogy öngyilkos lesz. Mutatom amúgy:


[link]

2013. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nirvana szerintem legendás együttes még így is.

1000 év múlva meg lehet hogy már világ sem lesz...

2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Nirvana már akkor is és ma is nagyon nagy legenda, ha azt vesszük, hogy pl. Kurt MTV-nek írt levele mennyiért kelt el. Ebben az évszázadban még élni fog, utána lehet, hogy elfelejtik, vagy bekerülnek az énekkönyvekbe, mint a Beatles.
2013. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Nirvana ma már legenda, tesó.
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!