Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért nem hangzanak már úgy a...

Mért nem hangzanak már úgy a mai zenék mint régen?

Figyelt kérdés
Lehet h én vagyok lemaradva vagy nem tudom de a 80 s évek rockzenéje nagyon nagy volt.És nemtudom miért de ma egy banda se zenél úgy mint akkor.Sőt a legtöbb régi banda is átvette ezt a szokást és nem jó szólnak.útálom a mai rockbandákat minden számuk ugyan olyan.
2013. jún. 8. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimerült már a téma, nem tudnak újat kitalálni.
2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát erre nemigen tudok mást mondani:változnak az idők,a zene is folyamatosan alakul és alakul. Ahogy minden alműfaj is. Pl egy új Thrash Metál bandának sem ugyanolyan a hangzása,mint egy régebbinek.
2013. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egy dolog h újúl és egyre több több ágazata lesz a zenéknek de mint a rádióban hallható zenék is vagy bármelyik más zene annyira egyszerüen és olyan ócska szövegek h komolyan nem is értem h h tudják a rádiók leadni.nekem az hiányzik a mai zenékből h nincsennek kidolgozva.és azt se akarom elhinni h ez nem éri meg folytatni mert a régi eggyüttesek még mindég stadionokat töltenek meg.sajnálom ezt az egészet
2013. jún. 8. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező,azért ez így nem igaz,hogy egyetlen "mai" zene sincs kidolgozva. Van rengeteg gyönyörű/jó zene ma is,csak nem a főáramú média sugározza,nyilván. A rádiót várhatod,hogy valaha is jó zenéket sugározzon.


Egyébként nagyjából miket hallgatsz? Esetleg a Metált szereted? Vagy csak a Rockot? Csak azért kérdezem,mert akkor hátha tudok valamit ajánlani,ami mai és jó is :)

2013. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!