Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Akela zenekar tagjai ateisták?

Az Akela zenekar tagjai ateisták?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínű. Hogy nem keresztények az biztos(főleg Katona László nem). Nem nagyon lehetne őket sehova "kötni". De ha csak azért kérdezed,hogy "sátánisták"-e,akkor nem,nem azok.
2013. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem sátánisták ... nem is tudok olyan metál zenekart amelyik valóban az lenne... :)

azért kérdeztem mert pl. a Slayer zenekarban is az egyik tag ( nem tudom pontosan ) "állitólag" :) katolikus ...

2013. jún. 8. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A Slayerben úgy tudom,hogy az énekese,Tom Araya született katolikus családba,de én azt olvastam,hogy hisz abban,hogy van valami hatalmasabb az embernél,de így keresztény módon nem hisz Istenben. Megjegyezném,hogy ezekben egyetértek vele.

Persze meglehet,hogy valamit félreolvastam :)

2013. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

halgasd meg ezt a szamukat : "Lygia Il"

biztos hogy nemateistak.

mar ha csak azt vesszuk figyelembe hogy mit is jelent az a szo hogy ateist.nem az akelasok nem ateistak !!

2014. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A satanista es az ateista amugy ket kulonbozo dolog (sot ellentetek) szoval kerem nem osszekeverni !
2015. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!